20 Best Verilux Cfml27vlx [2026]
We Recommended:
# Preview Product
4 Light Bulb for Verilux Happy Eyes 27W CFML27VLX 27 Watt - 4pin Quad Style Lamp Light Bulb for Verilux Happy Eyes 27W CFML27VLX 27 Watt - 4pin Quad Style Lamp
7 Fluorescent Light Tube, FML27 4 pin Base Light Bulb, 27 watt, 6500K, Light at 1500 Lumens, Laborate... Fluorescent Light Tube, FML27 4 pin Base Light Bulb, 27 watt, 6500K, Light at 1500 Lumens,...
9 FML Lamp 27 Watt 2700K Fluorescent Bulb Replacement by Lumenivo – FML 27W 2700K Bulb for 4 Prong... FML Lamp 27 Watt 2700K Fluorescent Bulb Replacement by Lumenivo – FML 27W 2700K Bulb for 4...
10 Verilux 36W Natural Spectrum Replacement Compact Bulb - Verilux CFML36VLX Verilux 36W Natural Spectrum Replacement Compact Bulb - Verilux CFML36VLX
Bestseller No. 1
Genuine Verilux CFML27VLX Natural Spectrum Bulb | 1715 Lumens, 6500K
  • Manufactured to the Highest Quality Available.
  • Design is stylish and innovative. Satisfaction Ensured.
Bestseller No. 2
2 Pack Verilux CFML27VLX Natural Spectrum Replacement Bulb, 27 Watts
  • Long life bulb lasts up to 10,000 hours
  • Enjoy 150 watts of brightness from a 27 watts bulb
  • Natural spectrum daylight improves color, clarity and contrast on the page or task at hand
SaleBestseller No. 5
Verilux SmartLight Full Spectrum LED Modern Floor Lamp with Adjustable Brightness, Flexible...
Bestseller No. 6
Replacement for Verilux Cfml27vlx Light Bulb by Technical Precision
  • Replacement For Verilux Cfml27vlx Light Bulb
  • Watts 27
  • Unit per sale:1
Bestseller No. 7
Fluorescent Light Tube, FML27 4 pin Base Light Bulb, 27 watt, 6500K, Light at 1500 Lumens, Laborate...
Bestseller No. 8
  • Color temperature: 6500 Kelvin; Energy saver: 27 Watt; Voltage: 110V, 120V, and 130V; Base: GX10q-4; Light output is equivalent to a 100W ordinary...