We Recommended:
- Intel Quad-Core i7-7700T Processor, 2.90GHz Base Frequency, up to 3.80GHz, 8 MB Smartcache
- 27" QHD ( 2560 x 1440 ) Touchscreen Widescreen LED Display, Intel HD Graphics 630 Integrated
- 8GB 2400MHz DDR4 SDRAM, 1TB 7200rpm Hard Disk Drive, DVD-RW Optical Drive
- Windows 10 Home 64 bit, Built-in HD Webcam, Bluetooth 4.0, 802.11ac, USB Keyboard and USB Mouse
- Increase your productivity and make your work more enjoyable.
- Help you afford expensive repairs and save your equipment.
- Item description: Laptop parts, used for malfunctioning/cracked/damaged laptops.
- Item condition: 100% brand new, 100% working
- Customize with free apps, widgets and data fields from the Connect IQ Store
- Intel Iris Pro Graphics
- 2.7 GHz Quad-Core Intel Core i5 Processor (Turbo Boost up to 3.2 GHz) with 6MB L3 cache
- 21.5-inch (Diagonal) LED-backlit Display with IPS Technology; 1920-by-1080 Resolution
- 1TB Hard Drive, 8 GB (Two 4 GB) of 1600MHz DDR3 Memory
- 【Travel Adapter】 This is our new Upgraded travel wall charger. 150w 20V 7.5A|Connector: Square USB With international voltage compatibility...
- Compatible with: for ideacentre AI0 520-27ICB T410/E40/T520i/X1/X2 Y70-70T-ISE AIO 520-27IKL
- The FHD display gives you an outstanding viewing experience, from wide angles, too. The narrow bezels are just 9.5 mm at their thinnest for a huge 90%...
- Get reliable performance from the Intel Core i5-3470 3.2GHz Quad-Core processor