We Recommended:
- Type-C Charger 45W: Input voltage:100-240v 1.3A (50-60Hz) / Output:20V-2.25A 15V-3A 9V-2A 5V-2A. Model: LW-065/399/145/001
- 45W USB C Charger Replacement for HP Chromebook X360 14-CA000 11-AE000 14-ca061dx;HP Spectre X2 X360;Elite X2,Pavilion X2,Pro 2 :HP Pro x2 612 G2...
- Type-C port output up to 45W Power Delivery enables fast and efficient charging of compatible devices. Multi-Protection;Over Voltage Protection;Short...
- Type-C Charger 45W: Input voltage:100-240v 1.3A (50-60Hz) / Output:20V-2.25A 15V-3A 9V-2A 5V-2A.