We Recommended:
- Fit for LG 24" LED LCD Monitor 24M47H-P 24MP56HQ-P 24MK400H-B 24MP48HQ-P 24MK600M-B 24MK430H-B 24M47VQ-P 24MP60VQ-P 24MP58VQ-P 24MP47HQ-P 24MP57HQ-P
- Techinal information: Input 100-240V AC 50/60Hz, Output 19V 2.53A Compatible with 19V 1.2A / 1.3A / 1.6A / 1.7A /2A / 2.1A