We Recommended:
- Power Supply: 2 x 1.5V AAA Alkaline Battery. Batteries and user manual not included
- Vitamin Angels: Goli is a proud supporter of Vitamin Angels
- Replacement for TCL Roku Tv Stand Base
- Compatible models: 32 Inch, 40 Inch,49 Inch, 50 Inch TCL Samrt Roku Tv.
- Includes screws:Save time looking for screws, you can complete the installation within 5 minutes
- with Instructions: Please read the instructions carefully before installation
- Compatibility: Compatible with TCL 55 inch Class 4-SERIES 4K UHD HDR ROKU Smart TV - 55S425 and 55S421, Compatible with TCL 50 inch Class 4-Series 4K...
- 【Compatible Models】This TV Base Stand Fit for TCL Roku TV 49 50 55 Inch; Compatible with TCL 49 inch Class 3-Series FHD LED ROKU Smart TV -...
- Dimensions (W x H x D): TV without stand: 48.4" x 28.1" x 1.9", TV with stand: 48.4" x 29.9" x 8.9"
- Smart functionality gives you access to your favorite apps and content using webOS 3.0
- Individually lit OLED pixels achieve the ultimate contrast for outstanding picture quality
- OLED does not require a backlight giving it deep blacks and making it extremely thin
- Perfect fitting: perfect fit for TCL 40" CLASS 3-SERIES FHD LED ROKU SMART TV - 40S325, for TCL 43" CLASS 4-SERIES 4K UHD HDR ROKU SMART TV - 43S425,...